TOMI II - Zaistnieliśmy na radomskim rynku w 1995 r. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla odbiorców zajmujących się produkcją mebli, jak i dla osób poszukujących drobnych elementów do naprawy lub zmiany wyglądu swoich mebli.

Nasz sklep oferuje wyłącznie towar uznanych marek, o sprawdzonej jakości, zakup którego przyniesie państwu zadowolenie. Nasza oferta jest wciąż powiększana o nowych producentów i towary, prowadzimy również cały czas rozmowy z dostawcami aby nasza oferta była jak najatrakcyjniejsza cenowo. Jesteśmy przedstawicielami takich firm jak:

TOMI nasza druga firma produkuje meble kuchenne - kuchnie, szafy wnękowe oraz szafy przesuwne na wymiar. W Radomiu działamy na rynku od 1980 roku i staramy się zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta naszych klientów. Nasze projekty sa dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz odpowiadające najnowszym standardom obowiązującym w branży meblowej. Projekt najlepiej powierzyć jednemu z naszych projektantów. Dzięki temu unikną Państwo biegania po studiach projektowych i zbędnych wydatków. Pobierzemy jedynie niewielką kaucję, którą odliczamy w całości od kosztów zamówienia. Pracujący z nami od wielu lat projektanci znają możliwości produkcyjne firmy i optymalnie wykorzystają to przy aranżacji wnętrza. Projektujemy zabudowy kuchni, jak również wykonujemy meble według indywidualnych projektów klientów.

Jeżeli nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem zapraszamy do siedziby naszej firmy.

Pomożemy przy wyborze sprzętu AGD, kolorów ścian oraz płytek. Nasi specjaliści przygotują komplet projektów instalacji wodno-elektryczno-gazowej do projektu mebli wykonywanych w naszej firmie. 


Zdzisław Tomala

                       
Wykonanie: DevilArt
jesteś naszym: 289120 gościem.